AppleGang.cz Quality Index - jak hodnotíme kvalitu každého produktu

AppleGang.cz Quality Index - jak hodnotíme kvalitu každého produktu

Možná jste si všimli, že u každého produktu svítí zelená ikonka s nápisem Quality ? Co to znamená, proč to ke každé položce dáváme ?

Dříve než nový produkt zařadíme, pečlivě jej sami otestujeme. Chceme, abyste se zbožím byli spokojeni a nechceme prodávat žádná "šméčka". Proto každý produkt hodnotíme parametrem "Quality Index". A co tento index znamená ?


Průvodce výběrem nářadí pro opravu iPhone

Průvodce výběrem nářadí pro opravu iPhone

Rádi byste se vrhli do opravy Vašeho rozbitého iPhone, nebo prostě jen vyměnili baterku ? Ono to není zase až tak těžké. Ale jak se vyznat v tom, jaké nářadí je potřeba, aby oprava nebo výměna dílu mohla proběhnout úspěšně ? Přesně pro to, je tu náš jednoduchý průvodce nářadím pro opravy iPhone.


Nový Quality Index 2 - naše hodnocení každého produktu

Od doby spuštění online obchodu AppleGang.cz už uplynulo hodně vody a tak bylo na čase udělat revizi našeho produktového hodnocení, neboli Quality Indexu. Od prvních týdnů příprav před spuštěním až do teď nám pod rukami proběhlo okolo 2 tisíc produktů ze sortimentu příslušenství, doplňků a náhradních dílů pro zařízení Apple. Téměř čtvrtinu jsme se rozhodli nezařadit, protože kvalita, vlastnosti či provedení produktů neodpovídalo našim představám a často také neodpovídalo popisu deklarovaného výrobcem. Na druhou stranu, jsme se za poslední měsíce setkali s několika tak milými překvapeními, že jsme se do některých produktů vyloženě zamilovali. A tak jsme se rozhodli Quality Index trochu přehodnotit. Pojďmě se na to podívat.