Při objednávce nad 1 000 Kč dopravné ZDARMA.

JOYROOM JR-ZS240 Magnetický (MagSafe) držák telefonu s bezdrátovým nabíjením 15W, černý

Cena
477 Kč

Běžná cena
649 Kč

Ušetříte
27% (172 Kč)

Výrobce
Joyroom

Kód produktu
JOY-JRZ-S24-0BK

Na cestě k nám Sledovat dostupnost
ks

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením, který velmi pohodlně a pevně naisntalujete do mřížky klimatizace. Díky inovativnímu šroubovacímu mechanismu se již nemusíte obávat, že by Vám telefon za jízdy z držáku spadnul. Vyrobeno z vysoce kvalitních komponent - ABS a akrylového plastu, zaručuje odolnost proti poškození a deklaruje dlouhodobé používání. Podporuje bezdrátové nabíjení MagSafe mobilních telefonů řady iPhone 12, které podporují magnetické nabíjení.  Více

MagSafe kompatibilní držák do auta s bezdrátovým nabíjením výkonem až 15W

Joyroom JR-ZS240

Držák do auta Joyroom JR-ZS240 s bezdrátovým nabíjením MagSafe ocení každý řidič. Díky své univerzální konstrukci je vhodný pro většinu větracích otvorů v různých automobilech, což Vás potěší díky své jednoduché instalaci. Otáčení o 360° zase zaručuje dokonalé přizpůsobení polohy telefonu potřebám řidiče. Držák je vhodný pro zařízení Apple iPhone s bezdrátovou funkcí MagSafe. Abyste toto zařízení využili naplno, stačí si zakoupit speciální pouzdro se zabudovaným magnetickým kroužkem, např.Joyroom Michael Series.

Bezdrátové a okamžité nabíjení

Bezdrátové nabíjení ocení zejména ti, kteří během jízdy používají speciální aplikace, např. navigaci. Díky této funkci se baterie telefonu nevybije a Vy se neztratíte v neznámé oblasti. Bezdrátové nabíjení také znamená absenci kabelů, které jsou otravné a představují komplikace v případě zamotání.

Otočná hlava o 360°

Držák je vybaven otočnou hlavou, která umožňuje téměř libovolnou polohu telefonu. Díky tomu uživatel na chytrý telefon dokonale vidí, což se promítá do vysokého komfortu řízení a bezpečnosti.

Jednoduchá a rychlá instalace

K upevnění držáku jej stačí pouze připevnit k mřížce ventilačního otvoru (výdechu klimatizace). Vysoce kvalitní prvky držáku zaručují stabilní držení telefonu. Navíc takové umístění zvyšuje viditelnost ve srovnání se standardními držáky připevněnými na čelním skle. Zároveň instalací do mřížky ventilace dochází v letních měsících k chlazení telefonu, aby se zbytečně navigací nezahříval.

Vlastnosti:

- Snadné nastavení telefonu
- Možnost použití pouze jednou rukou
- Kompatibilní s různými modely telefonů (doporučujeme použít pouzdro se zabudovaným magnetickým kroužkem)
- Rychlé nabíjení smartphonu (pro Apple až 7,5W, pro Android až 15W)
- Malé rozměry a lehká konstrukce
- Žádná ztráta signálu
- Přesné zarovnání telefonu v držáku
- Velmi snadná instalace (určeno pro vodorovné mřížky ventilace)

Specifikace:

Značka: Joyroom
Typ: Držák do auta s bezdrátovou nabíječkou MagSafe
Vstup: 5V/2A 9V/2A 12V/1,5A (nabíjecí adaptér není součástí balení)
Výstup: 5W/7,5W/10W/15W max.
Vstupní rozhraní: USB-C
Kompatibilita: Mobilní telefony s magnetickým krytem, velikost od 4,7 do 6,7 palce
Rozměry: 60x82 mm
Čistá hmotnost: 86 g
Hmotnost balení: 148 g
Materiál: ABS+PC
Nabíjecí vzdálenost: ≤8MM
Nastavení: Úhel: 360°

Obsah balení:

1x držák do auta s bezdrátovou nabíječkou MagSafe
1x kabel USB typu C

AppleGang.cz radí a testuje: MagSafe držák Joyroom JR-ZS240 

Tento držák je jednoznačně určen pro telefony vybavené magnetickým kroužkem MagSafe, tedy v současné době iPhone řady 12. Lze předpokládat že i nové iPhony 13 budou tímto mechanizmem vybaveny. Joyroom nám nachystal hned několik příjemných překvapení - jednak je držák opravdu kompaktní (narozdíl od konkurenčního ESR), ale hlavně má velmi příjemný a přitom jednoduchý mechanizmus pro uchycení v mřížce - jednoduše šroubovací, kdy pomocí šroubu a podložky svíráte čelisti. To se nám líbí. Jedno méně příjemné překvapení je rychlost nabíjení. Podle marketingu výrobce by se mohlo zdát, že nabíjíte 15W výkonem, tak jak funguje originální Apple MagSafe příslušenství. Nicméně situace je v tomto tématu stále stejná - tedy Apple zatím nikomu neuvolnil technické specifikace (patent) pro takto rychlé nabíjení. Takže i tento držák nabíjí Apple zařízení standardním výkonem 7,5W. Nicméně pokud vezmete přiložený magnetický kroužek a přiložíte ho k některému z Android telefonů, který podporuje 15W Qi nabíjení, budete moci nabíjet i tímto výkonem.

Je tento systém kompatibilní se všemi kryty?

To bohužel rozhodně ne. Magnetický úchop je u veškerého MagSafe příslušenství poměrně slabý a tak je potřeba mít telefon bez krytu, což výrazně nedoporučujeme, nebo vzít nějaký, který má tenké záda (do 1,5mm). Z našich testování nám asi nejlépe vyšly kryty PanzerGlass ClearCase, které na tomto držáku drží opravdu perfektně. Také se dá vybrat z řady krytů, které v sobě mají přídavný magnetický kroužek, jako je např.ESR HaloLock série, nebo Joyroom Michael Series. Obecně vzato, čím silnější/odolnější kryt to bude, tím hůře bude na MagSafe mechanismu hůře držet.

A co když se mi líbí MagSafe princip, ale nemám iPhone 12?

I zde řešení existuje. Jelikož držák podporuje i standardní Qi nabíjení (5-15W), stačí si k Vašemu stávajícímu krytu pořídit tyto přídavné MagSafe kroužky od ESR, které mají stejný rozměr jako originální MagSafe a "už to fičí". 

Parametry
Barva Černá
Materiál Plast
Balení Papírový/Plastový box
Quality Index PREMIUM Quality ★★★★
Záruka 2 roky
Druh nabíjení Bezdrátové, Bezdrátové + MagSafe
Typ konektorů USB-C
Délka kabelu 1,0m
Max.nabíjecí výkon 15W