Dříve než jakýkoliv produkt přidáme do nabídky, pečlivě jej sami otestujeme.

Chceme abyste s našimi produkty byli spokojeni a rozhodně nechceme prodávat žádná "šméčka". Proto každý jeden produkt důkladně na vlastní kůži testujeme na našich zařízeních. Některé testy jsou dlouhé a můžou trvat třeba čtvrt roku, typicky nabíječky nebo kabely (rozhodně chceme předejít tomu, aby se Vám po pár nabitích objevilo na Vašem iPhone nepříjemná hláška, že toto příslušenství není podporované...). Některé testy jsou pak kratší a trvají třeba pár dní - typicky ochranné sklo, jehož kvalita se dá při troše drastického zacházení otestovat rychle :-)

Když nám výrobek dává smysl (i cenově), funguje jak výrobce deklaruje, tak následně jej hodnotíme parametrem Quality Index. Toto je parametr, který je náš subjektivní a není závislý na tom, jak drahý nebo levný výrobek je, nebo jestli (ne)byl vyroben v Číně atd. Řekněme, že je to jakási forma velmi zkrácené recenze toho, co si o produktu sami myslíme a jak jej vnímáme. Nejraději bychom Vám samozřejmě servírovali plnodnotné recenze, nicméně to nejsme schopni sami stihnout pro každý výrobek z nabídky. Ale ty hlavní bestsellery určitě recenzovat budeme, protože není nic lepšího, než zkušenost.

Aby hodnocení bylo přehledné, rozdělili jsme produkty na 4 kategorie, kterými výrobky indexujeme. A co parametry znamenají ?

HIGH Quality

Jako High Quality označujeme výrobky, které spolehlivě fungují, dá se na ně spolehnout, ale zároveň nabízejí atraktivní cenu. Žádné šmejdy, žádné fejky, prostě střední třída produktů, ať už se jedná o příslušenství nebo náhradní díl. I my sami na svých Apple zařízeních tyto produkty používáme, protože není potřeba utrácet vysoké sumy za něco, co má jednoduchou funkci, nebo to nepoužíváme každý den. Suma sumárum, High Quality = Střední třída.

PREMIUM Quality

Když něco nazvýváme PREMIUM Quality, tak to už něco znamená. Jedná se o produkty, které jsou opravdu velmi kvalitní, jak svým zpracováním, tak dlouhodobou výdrží. Typické rozdíly oproti HIGH Quality produktům jsou v detailech - více příslušenství v balení, kulatější (příjemnější) rohy, lepší oleofobní vrstva, trvanlivější čipy, lepší použité materiály, odolnější vůči povětrnostním vlivům apod. Jednoduše rečeno, PREMIUM Quality = Vyšší třída.

CERTIFIED Quality

Výrobky označené symbolem Certified mají něco společného s Applem - buď mají například MFi certifikaci přímo od Applu, nebo používají některé originální komponenty - typicky čipy v náhradních dílech a příslušenství. Jedná se také o produkty, které Apple sám certifikuje, protože je považuje za stejně kvalitní, jako jsou jeho vlastní, nebo je ani sám nemá. Jedním slovem = Nejvyšší kvalita.

ORIGINAL Apple

Samostatná kategorie, která jednoznačně říká, že se jedná o originální produkty Apple, které všichni známe z autorizovaných Apple store prodejen, nebo balení našich milovaných Apple zařízení.