Při objednávce nad 40 EUR dopravné ZDARMA.

Duel: Jaká je nejlepší MagSafe kompatibilní powerbanka pro Váš nový iPhone?

Duel: Jaká je nejlepší MagSafe kompatibilní powerbanka pro Váš nový iPhone?

Znemaná 10x dražší také lepší? Hledáte nejlepší alternativu k Baterii MagSafe od společnosti Apple? Vzali jsme novinku kalifornské společnosti Apple MagSafe Battery Pack a postavili proti vyzyvateli jménem Xtorm FS400. Pojďme se podívat na rozdíly mezi oběma etalony nové třídy magnetických nabíječek na cesty. Obě powerbanky jsme porovnali, změřili jejich nabíjecí schopnosti a vše hodili přehledně do tabulek.

Číst celý článek ...

V online obchodě AppleGang.cz naleznete vše pro Vaše 💚 zařízení Apple - náhradní díly, příslušenství pro každého i hromadu šikovných doplňků a vychytávek. Staňte se členem našeho "gangu" a využívejte všechny velké i malé výhody.  

Proč nakupovat u nás? Odpověď je jednoduchá - i my jsme milovníky zařízení 🍏 a rádi zkoušíme nové věci. Všechno proto nejdříve zkoušíme na vlastní kůži a až když se nám samotným výrobek dobře používá, teprve pak jej zařadíme do nabídky.
Co neprošlo s pozitivním výsledkem našima rukama prostě a jednoduše na e-shop nedáváme.

Zakládáme si na přátelském a inteligentním přístupu k věci, s čímkoliv budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Váš tým AppleGang.cz