Při objednávce nad 40 EUR dopravné ZDARMA.


Náš jablečný butiq nyní najdete i na Mall.cz

Náš jablečný butiq nyní najdete i na Mall.cz

Jaro je plné novinek, ať už se těšíme z hezkého počasí nebo z nových produktů na našem e-shopu. Zásadní květnovou zprávou je však pro nás nová spolupráce, kterou jsme navázali s jedním z největších internetových obchodů MALL.cz. A tak nyní naleznete všechny naše produkty i v tomto digitálním obchodním domě.


Unboxing - Lososí kůže na iPhonu i pro hodinky Apple Watch

Unboxing - Lososí kůže na iPhonu i pro hodinky Apple Watch

Protože neutichají diskuze o tom, jak lososí kůže od firmy Njord ve skutečnosti vypadá, připravili jsme pro vás krátké video s unboxingem lososího krytu pro iPhone 13 Mini a hodinek Apple Watch s ciferníkem 40mm. Tak jak se vám líbí "losos"?


Paperlike - Novinka v portfoliu AppleGang.cz

Paperlike - Novinka v portfoliu AppleGang.cz

V minulých měsících jste se nás celkem často dotazovali, jak se při produktivní práci na iPadu potýkáme s tím, že sklo iPadu je přirozeně kluzké a má pro profesionální použití s perem tím pádem mizivou zpětnou vazbu. Hledali jsme tedy řešení a našli. Profesionální folie německé značky Paperlike jsou jasným důkazem toho, že i folie na tabletu má své místo a uplatnění. My jsme si tyto folie okamžitě oblíbili a nainstalovali na všechny naše iPady. Zkuste je i vy!

V online obchodě AppleGang.cz naleznete vše pro Vaše 💚 zařízení Apple - náhradní díly, příslušenství pro každého i hromadu šikovných doplňků a vychytávek. Staňte se členem našeho "gangu" a využívejte všechny velké i malé výhody.  

Proč nakupovat u nás? Odpověď je jednoduchá - i my jsme milovníky zařízení 🍏 a rádi zkoušíme nové věci. Všechno proto nejdříve zkoušíme na vlastní kůži a až když se nám samotným výrobek dobře používá, teprve pak jej zařadíme do nabídky. Co neprošlo s pozitivním výsledkem našima rukama prostě a jednoduše na e-shop nedáváme.

Zakládáme si na přátelském a inteligentním přístupu k věci, s čímkoliv budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Váš tým AppleGang.cz