Při objednávce nad 40 EUR dopravné ZDARMA.


Unboxing & stereo párování - Designový reproduktor eSTUFF GlowSound1

Unboxing & stereo párování - Designový reproduktor eSTUFF GlowSound1

eSTUFF GlowSound1 je jeden z nejzajímavějších produktů, který jsme přidali do portfolia v první polovině roku 2022. Chcete se na něj podívat trochu detailněji? Připravili jsme pro vás unboxing video a rovnou i s návodem na stereo párování. V druhé části videa také uslyšíte reálný zvukový projev tohoto bezdrátového reproduktoru.


Letní výprodej je tu - slevy až 90% na Apple doplňky!

Letní výprodej je tu - slevy až 90% na Apple doplňky!

Letní období má několik každoročních specifik. Dovolená u moře, kam s dětmi když jsou 2 měsíce doma a také výprodeje před podzimní sezónou. Ano, i my v jablečném butiqu AppleGang.cz potřebujeme uvolnit místo pro nové doplňky, které přijdou po letních prázdninách a připravit se na příchod nových iPhonů 14. Připravili jsme tedy opravdový výprodej s opravdovými slevami a na produkty, se kterými se opravdu loučíme. Žádné falešné slevy!


Náš jablečný butiq nyní najdete i na Mall.cz

Náš jablečný butiq nyní najdete i na Mall.cz

Jaro je plné novinek, ať už se těšíme z hezkého počasí nebo z nových produktů na našem e-shopu. Zásadní květnovou zprávou je však pro nás nová spolupráce, kterou jsme navázali s jedním z největších internetových obchodů MALL.cz. A tak nyní naleznete všechny naše produkty i v tomto digitálním obchodním domě.

V online obchodě AppleGang.cz naleznete vše pro Vaše 💚 zařízení Apple - náhradní díly, příslušenství pro každého i hromadu šikovných doplňků a vychytávek. Staňte se členem našeho "gangu" a využívejte všechny velké i malé výhody.  

Proč nakupovat u nás? Odpověď je jednoduchá - i my jsme milovníky zařízení 🍏 a rádi zkoušíme nové věci. Všechno proto nejdříve zkoušíme na vlastní kůži a až když se nám samotným výrobek dobře používá, teprve pak jej zařadíme do nabídky. Co neprošlo s pozitivním výsledkem našima rukama prostě a jednoduše na e-shop nedáváme.

Zakládáme si na přátelském a inteligentním přístupu k věci, s čímkoliv budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Váš tým AppleGang.cz