Produkty zkoušíme za Vás

Každý produkt detailně zkoušíme sami na sobě.
Díky Quality Index už nebudou žádní "zajíci v pytli".

Záruka 3 roky

Na náhradní díly Vám dáváme záruku 3 roky!
U nás nenajdete žádná "šméčka".

Doprava zdarma

Objednávky nad 999 Kč mají od nás dopravu zdarma!
Kamkoliv v ČR.

V online obchodě AppleGang.cz naleznete vše pro Vaše 💚 zařízení Apple - náhradní díly, příslušenství pro každého i hromadu šikovných doplňků a vychytávek. Staňte se členem našeho "gangu" a využívejte všechny velké i malé výhody.  

Proč nakupovat u nás? Odpověď je jednoduchá - i my jsme milovníky zařízení 🍏 a rádi zkoušíme nové věci. Všechno proto nejdříve zkoušíme na vlastní kůži a až když se nám samotným výrobek dobře používá, teprve pak jej zařadíme do nabídky.
Co neprošlo s pozitivním výsledkem našima rukama prostě a jednoduše na e-shop nedáváme.

Zakládáme si na přátelském a inteligentním přístupu k věci, s čímkoliv budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Váš tým AppleGang.cz

Valentýn za rohem. Ale čím obdarovat svůj milovaný protějšek?

Valentýn za rohem. Ale čím obdarovat svůj milovaný protějšek?

♥️ 14.února je již i u nás tradiční svátek všech zamilovaných. Květinou žádnou dámu rozhodně neurazíte, ale co pro pány?  Pojďmě se podívat na 5 tipů na dárek pro dámy a 5 pro pány.  A pro všechny a na všechno máme od 5.-14.2.2021 Valentýnskou slevu 14%. Stačí zadat v košíku slevový kupón: VALENTYN14 ♥️14.února je již i u nás tradiční svátek všech zamilovaných. Květinou žádnou dámu rozhodně neurazíte, ale co pro pány?  

AppleGang.cz Quality Index - jak hodnotíme kvalitu každého produktu

AppleGang.cz Quality Index - jak hodnotíme kvalitu každého produktu

Možná jste si všimli, že u každého produktu svítí zelená ikonka s nápisem Quality ? Co to znamená, proč to ke každé položce dáváme ?

Dříve než nový produkt zařadíme, pečlivě jej sami otestujeme. Chceme, abyste se zbožím byli spokojeni a nechceme prodávat žádná "šméčka". Proto každý produkt hodnotíme parametrem "Quality Index". A co tento index znamená ?


Průvodce výběrem nářadí pro opravu iPhone

Průvodce výběrem nářadí pro opravu iPhone

Rádi byste se vrhli do opravy Vašeho rozbitého iPhone, nebo prostě jen vyměnili baterku ? Ono to není zase až tak těžké. Ale jak se vyznat v tom, jaké nářadí je potřeba, aby oprava nebo výměna dílu mohla proběhnout úspěšně ? Přesně pro to, je tu náš jednoduchý průvodce nářadím pro opravy iPhone.